• -20%
  • 20%
Paloma Picasso Paloma Picasso Eau de Toilette 100 ml за жени Paloma Picasso - 1
zoom_out_map
  • -20%
  • -20%
  • Paloma Picasso Paloma Picasso Eau de Toilette 100 ml за жени Paloma Picasso - 1
Paloma Picasso Paloma Picasso Eau de Toilette 100 ml за жени

Paloma Picasso Paloma Picasso Eau de Toilette 100 ml за жени

76,00 лв.
95,00 лв.
Изчерпана наличност
Paloma Picasso е елегантен дамски парфюм. Ароматна композиция от роза, жасмин, зюмбюл, мимоза, момина сълза, кориандър, мускус и кехлибар. Женствен и изтънчен.


Връхни нотки

лимон, бергамот, нероли, кориандър

Средни нотки
момина сълза , жасмин, зюмбюл, мимоза, майска роза

Основа
амбра, ветивер, сандалово дърво, мускус

Количество

  Безплатна доставка

за всички поръчки над 80 лв.

 

Преглед на пратката

Тоалетна вода 100 мл
Paloma Picasso
54108

Конкретни референции

chat Коментари (0)

Paloma Picasso Paloma...

95,00 лв. 76,00 лв.